Mentální koučink pro sportovce

Vaše mentální odolnost

je nedílnou součástí úspěchu

Vaše sportovní kariéra závisí hodně na tom, jak zvládáte klíčové momenty, kde se rozhoduje o vítězi a poraženém. Zvládat prohry, neúspěch, kritiku a konkurenci je stejně důležité jako vytouženou výhru. Oboje vás může nakopnout i sejmout.
Čím více toužíte vyhrát, tím více jste nervózní, aby se to podařilo. A jak roste nervozita a stres, ztrácíte schopnost předvést to nejlepší, co ve vás je. Mentální koučink je dnes nedílnou součástí přípravy mnoha nejen profi sportovců. Zařaďte se mezi ně.

Dosáhněte úspěchu

krůček po krůčku

Koučink

vás provede změnou

...říká Michal Holík, školitel, trenér, konzultant a kouč, který vzdělává a vede osobní rozvoj ve firmách více než 20 let.

Sám nejprve 5 let podnikal a vybudoval si tým 30 lidí, které vedl. Pak ho pohltila zásadní životní krize, která zásadním způsobem změnila jeho kariéru.

Od roku 2000 se neustále pohybuje v prostředí mentálního koučinku pro sportovce. Stojí po boku sportovcům a sportovním týmům, kteří chtějí lépe dosahovat svých cílů, a provádí je změnou.

Příběhů, které tuto změnu doprovázely, zažil Michal opravdu hodně. Každý byl v něčem jedinečný. Proto firmám nabízí individuální vzdělávání, které se naprosto přizpůsobí jejich aktuální situaci, přáním, vizím, cílům, možnostem... A jednotlivcům nabízí osobní koučink k objevení jejich osobních potenciálu, dosažení jejich cílů, zvládnutí obav a strachů.

20 let praxe

Stovky spokojených klientů:

S Michalem jsem začal spolupracovat asi před 2 lety, když jsem se rozhodl, že bych chtěl růst také po mentální stránce, a to nejenom kvůli profesnímu, ale i osobnímu životu. Myslím si, že mě to hodně posunulo. Vzhledem k tomu, že jako trenér vedu sportovní tým, tak musím být psychicky velmi odolný člověk a zároveň vědět, jak s hráči pracovat. V tomhle mi Michal hrozně moc pomohl a jeho techniky využívám, jak pro sebe, tak i pro hráče. Pro mě osobně je důležité, že Michalovi věřím, a že vše, co mi říká, tak mi dá obrovský smysl.

Tomáš Jirků
hokejový trenér, HC Pardubice B
Na cestě kapitána jsem již třetím rokem a jsem moc ráda, že jsem se touto cestou vydala. Největší motivací proč začít spolupráci s Michalem Holíkem, byla touha se posouvat ve fotbale do těch nejvyšších pater a mít tak určitou mentální sílu a vždy za vším vidět hlavně posun, ať už se mi děje na hřišti či mimo hřiště cokoli. Díky Michalovi se mi podařilo dostat se do 1.ženské fotbalové ligy a věřím, že tím naše cesta nekončí. Díky cestě kapitána vím, že nastavení mysli vítězí nad vším. Těším se na další spolupráci.

Vendula Mikundová
fotbalistka, 1. liga
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo
Logo

Zeptejte se na cokoliv

Děkujeme. Formulář byl úspěšně odeslán.
Bohužel se vyskytla CHYBA. Prosíme o zaslání emailu na info@vnitrnidomov.cz
Formulář se odesílá. Prosíme o chviličku strpení.

Pošlete nám jakýkoliv dotaz a my vám na něj odpovíme, co nejdříve to bude možné.

Kontakty:

Tel.: +420 725 703 678
E-mail: info@cestakapitana.cz

Buďte s námi ve spojení:

Cestu Kapitána provozuje:

Cesta kapitána s.r.o.
IČ: 10832653
Heřmanova 1119/9, 170 00, Praha 7
www.cestakapitana.cz

© Copyright 2023 cestakapitana.cz