Mentální koučink pro sportovce

Dosáhněte úspěchu

krůček po krůčku

20 let praxe

Stovky spokojených klientů:

Jsem vděčný, že jsem měl tak skvělou osobní zkušenost s Michalem Holíkem a jeho Cestou kapitána. Seznámil jsem se s ním díky mé ženě, která mi darovala program Cesty kapitána, včetně online kurzu a osobního koučinku. Nakonec jsme společně pracovali téměř tři čtvrtě roku. Během té doby jsme probrali mnoho důležitých témat. Bez větší přípravy jsem s Michalem mohl hovořit o jakémkoli tématu a on mi dokázal poradit ohledně dětí, rodiny, partnerských vztahů i pracovních záležitostí. Jeho pomoc mi skvěle pomohla zlepšit mou komunikaci jak se sebou samým, tak i s okolním světem. Navíc mi předal mnoho užitečných věcí, které stále používám v praxi nebo se vracím k praktickým technikám. Jsem vděčný, že jsme spolu mohli pracovat na dosažení mého hlavního cíle a tím je spokojenosti.

Pavel Hejhal
reference z Google
Jako mladý podnikatel se hodně zaměřuji na osobnostní rozvoj. Mám však averzi vůči prázdné motivaci v podobě citátů o úspěchu, rádoby vzdělávacím seminářům a celkově všem těmto věcem, které se v době MLM rozšířily. U Michala Holíka jsem ale objevil to, co jsem hledal. Psychologický rozbor problému (lenost, špatný time management, nechuť vstávat apod.) a KONKRÉTNÍ rady, jak z problému udělat výzvu a tu poté řešit. Radami se řídím a skutečně fungují:-) Hledáte-li tedy borce co přijede v porsche, bude vám vyprávět o úspěchu a bude z něj tryskat egoismus a arogance, jistě naleznete jinde. Michal je pro mě příkladem pokory, dobrého přístupu k životu a snaze šířit své myšlenky z čestných důvodů.. a to jsou vlastnosti, v dnešní době, velmi vzácné:-) Těším se na vyplutí Kapitáne!

Dominik Paldus
reference z Google
Michala jsem měla možnost poznat již před několika lety v rámci firemního školení. Už tehdá jsem ho doslova hltala :) :) O několik let později jsem Michala oslovila napřímo a nyní si to bez něj už nedokážu představit :) Každá koučovací hodina je skvělá. Plná inspirace, uvědomění a posunutí se lepším (správným) směrem. Dokáže přesně odhadnout s čím potřebuji pomoci, jaká jsem, kde mám nedostatky a na čem musím pracovat. Michal není první kouč, s kterým spolupracuji. Díky tomu mám porovnání a s jistotou mohu říci, že už nikdy nebude potřeba žádná změna. Je to přesně to, co jsem hledala. Děkuji za vše a těším se na další hodiny.

Markéta Hejhalová
reference z Google

Zeptejte se na cokoliv

Děkujeme. Formulář byl úspěšně odeslán.
Bohužel se vyskytla CHYBA. Prosíme o zaslání emailu na info@vnitrnidomov.cz
Formulář se odesílá. Prosíme o chviličku strpení.

Pošlete nám jakýkoliv dotaz a my vám na něj odpovíme, co nejdříve to bude možné.

Kontakty:

Tel.: +420 725 703 678
E-mail: info@cestakapitana.cz

Buďte s námi ve spojení:

Cestu Kapitána provozuje:

Cesta kapitána s.r.o.
IČ: 10832653
Heřmanova 1119/9, 170 00, Praha 7
www.cestakapitana.cz

© Copyright 2023 cestakapitana.cz